Звернення № 9523

#9523 створено 21 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Рогозівська, 10b, Київ, Україна, 02092
Координати сміттєзвалища: 50.452831022069, 30.673021618277
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

У місті Києві поблизу закладу дошкільної освіти №703 (вул. Рогозівська, 10А) навпроти ЖКГ «ЖРЄО №415 Дніпровського району» (вул. Рогозівська 4/16) виявлено несанкціоноване сміттєзвалище (бетоні блоки що зложені під нахилом, повалений паркан і з нього стирчать ржаві цвяхи, кругом валяється дуже багато мотлоху. Крім будівельного сміття там гори не будівельного сміття (мотлох, старі меблі, шини, документація якогось ресторану та інше). З кожним днем кількість цього сміття мотлоху збільшується, що порушує право наших дітей, які відвідують заклад дошкільної освіти №703 на безпечне для життя і здоров’я довкілля, оскільки таке поводження з відходами є екологічно небезпечним та не виключає негативного впливу відходів на навколишнє середовище.
ЗУ “Про відходи”, у статті 33 якого зазначено, що зберігання та видалення відходів здійснюється в місцях, визначених органами місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства, за наявності дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами. Забороняється несанкціоноване скидання відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів.
Враховуючи вищенаведене, керуючись Конституцією України та ЗУ “Про звернення громадян”, прошу:
1. Ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище, що знаходиться поблизу закладу дошкільної освіти №703 (вул. Рогозівська, 10А) навпроти ЖКГ «ЖРЄО №415 Дніпровського району» (вул. Рогозівська 4/16).
2. Перевірити дотримання вимог природоохоронного законодавства, у сфері поводження з відходами на вищевказаній території.
3. Притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 82 КУпАП та ст. 52 КУпАП.
4. Розрахувати розмір шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про відходи та зобов’язати винну особу відшкодувати її.

21.05.2020, 15:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено