Звернення № 9521

#9521 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Гнідин, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.346745665862, 30.721433833114
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

декілька вантажівок побутового сміття. Прошу закрити в’їзд до лісу.

21.05.2020, 15:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2020, 11:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Бориспільської райдержадмінітсрації ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.06.2020, 15:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь на звернення ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь