Звернення № 9520

#9520 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Остапа Вишні, 38А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.419153694938, 35.041395937806
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

Урочище ”Тонедьна балка” біля віадуку поруч із вулицею Тонельною, 38а, виявлено стихійне звалище побутового сміття, яке засмічує русло потічка та створює антисанітарійну ситуацію в цьому місці: спостерігали зграю пацюків, що бігала звалищем та харчувалась відходами.
Просимо вжити заходів щодо усунення звалища та недопущення його повторного утворення.

21.05.2020, 15:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні