Звернення № 9519

#9519 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: E471, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.650079, 23.996317
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Незаконно викинуті побутові відходи.

21.05.2020, 15:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено