Звернення № 9518

#9518 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ш. Полтавське, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.605317293831, 34.772782623768
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище, яке з кожним роком все збільшуються, можна побачити з траси обласного значення Т0441, в межах с. Балівка. Проїхати по трасі повз сміттєзвалища та не затулити носа від смороду, практично неможливо. Сміттєзвалище періодично тліє, дихати в селі та прилеглих околицях практично неможливо. Неприємний запах поширюється на великі відстані забруднюючи атмосферне повітря речовинами невідомого походження та продуктами горіння, що в свою чергу спричиняє погіршення стану здоров’я місцевих мешканців. Хто і навіщо туди вивозить сміття та відходи виробництва невідомо. Кількість та різноманітність сміття захоплює подих.
Вже багато років, жодних заходів щодо ліквідації цього екологічного лиха з боку посадових осіб не відбувається, бездіяльність місцевих органів самоврядування вражає.
Просимо вжити заходи, щодо виявлення винних у засміченні території с. Балівка і ліквідації стихійного сміттєзвалища та рекультивації засміченої території.

21.05.2020, 15:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.06.2020, 15:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анастасіє Віталіївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.06.2020, 16:15 Спростування виконання Заявником.

Згідно Статті 9. ЗУ «Про відходи». Держава є власником відходів, що утворюються на об’єктах державної власності чи знаходяться на території України і не мають власника або власник яких невідомий (крім відходів, зазначених у частині другій цієї статті), а також в інших випадках, передбачених законом. Від імені держави управління відходами, що є державною власністю, здійснюється Кабінетом Міністрів України відповідно до закону.
Згідно Статті 12. «Про відходи». У разі отримання звернення (повідомл

Статус: Відхилено Заявником

30.06.2020, 17:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анастасіє Віталіївно! Згідно з інформацією Балівської сільської ради з метою вирішення проблеми сільською радою щорічно проводяться заходи щодо приведення зазначеної території до належного санітарного стану. Звертаємо увагу, що заявник впродовж трьох місяців має можливість підтвердити факт усунення проблеми та залишити свій відгук

Статус: Надано відповідь