Звернення № 9517

#9517 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Літочки, Київська обл., Україна, 07410
Координати сміттєзвалища: 50.766526970927, 30.782882967105
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище поблизу лісу

21.05.2020, 15:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2020, 11:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Броварської райдержадміністрації ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.06.2020, 13:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідоване
Відповідь від Броварської районної державної адміністрації ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника