Звернення № 9514

#9514 створено 21 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ватутіна, Лютіж, Київська обл., Україна, 07352
Координати сміттєзвалища: 50.674670839552, 30.404121279716
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

Біля військово-спортивної бази відпочинку, що на заходиться по вул. Леніна, 2-а на території Лютізької сільської ради Вишгородського району Київської області, в лісі виявлена переповнена вигрібна яма, зловонні відходи з якої вже пів року стікають у ліс та отруюють грунт і повітря.
Згідно довідкової інформації з Державного земельного кадастру, вище зазначена земельна ділянка рекреаційного призначення за кадастровим номером 3221885200:02:048:0101 перебуває у користуванні ТОВ ”КОМТУРСЕРВІС”, код ЄДРПОУ 32667381.
Просимо вжити заходів по усуненню забруднення лісу.
Адвокат Анжела Анатоліївна Василевська в інтересах: Барашкіна Д.К., Барашкіна К.В., Барашкіної Т.В., Джиги М.М., Левченко М.І, Левченка М.В.
Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю КС № 5586/10 від 11.02.2016 р., Посвідчення адвоката № 5586/10 від 11.02.2016 р. Договір № 18/05-20 про надання правової допомоги від 18.05.20р. Ордер серія КС №230386 від 18.05.2020 р.

21.05.2020, 15:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні