Звернення № 9502

#9502 створено 18 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.850970691738, 37.648588456213
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Червня 2020

В РОБОТІ

Сміття різного призначення, як побутове, так і будівельне, звозять до набережної річки Казенний Торець.

18.05.2020, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.05.2020, 14:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.05.2020, 19:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.05.2020, 19:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Слов’янської міської ради для розгляду та відповідного реагування.
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Слов’янської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.05.2020, 12:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідь Слов'янської міської ради додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь