Звернення № 9495

#9495 створено 18 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 181, Княжичі, Київська обл., Україна, 07455
Координати сміттєзвалища: 50.460868845417, 30.765671611641
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Червня 2020

В РОБОТІ

Багато побутового сміття вздовж паркан та стін. Знаходиться тривалий час. Прибирання не проводиться

18.05.2020, 14:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.05.2020, 14:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.05.2020, 17:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2020, 10:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю лист до Броварської райдержадміністрації ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь