Звернення № 9491

#9491 створено 17 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Кірова, Іванівське, Донецька область, Україна, 84557
Координати сміттєзвалища: 48.586135270236, 37.92720769532
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Червня 2020

В РОБОТІ

Біля с.Іванівське, поруч з ботаничною пам’яткою природи місцевого значення ”Ступки-Голубовські”, на кілька десятків метрів обабіч грунтової дороги, розташоване величезне стихійне звалище, куди вивозять непотріб мешканці с.Іванівського. Щоб ліквідувати це звалище, потрібні бульдозер, екскаватор та вантажівки. А також потрібна величезна виховна робота серед місцевих мешканців.

17.05.2020, 08:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2020, 08:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.05.2020, 14:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.05.2020, 14:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Бахмутської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано Бахмутською міською радою у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.05.2020, 15:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Інформація Бахмутської міської ради (додається). Після вирішення питання Вас буде поінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь