Звернення № 9490

#9490 створено 17 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чеська Крошня, 33, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.291954, 28.645631
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Червня 2020

В РОБОТІ

Побутове та будівельне сміття

17.05.2020, 08:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2020, 08:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.05.2020, 10:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.05.2020, 15:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 17.05.2020 за № 9490 про стихійне сміттєзвалище будівельних та побутових відходів по вулиці Чеська Крошня, 33, міста Житомира, за наступними координатами: 50.291954, 28.645631 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Згідно Положення про управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації (нова редакція), яке затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04.11.2019 № 392 до повноважень управління не належить здійснення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Наказом Державної екологічної інспекції України від 27.11.2018 № 257 затверджено Положення про Державну екологічну інспекцію Поліського округу (нова редакція), відповідно до якого Державна екологічна інспекція Поліського округу здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог природоохоронного законодавства.
Тому Ваше звернення направлено за належністю до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь