Звернення № 9482

#9482 створено 17 Травня 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.609843531791, 32.084007561207
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Червня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище, знаходиться на межі лісосмуги та колії залізної дороги.

17.05.2020, 08:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2020, 08:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2020, 08:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.05.2020, 08:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.06.2020, 10:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2020, 10:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області, Державній екологічній інспекції Центрального округу, Золотоніській районній адміністрації.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.06.2020, 10:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Фото додається

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника