Звернення № 9478

#9478 створено 17 Травня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Пушкина, 17, Буди, Харківська область, Україна, 62456
Координати сміттєзвалища: 49.892733823379, 36.02802032447
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Червня 2020

В РОБОТІ

Добрий день. Протягом року, а може і довше, на околиці лісу, утворилася звалище. Спочатку там були тільки гілки і трава, зараз там вже багато іншого сміття (будівельний, пляшки і т.п.) Прошу вжити заходів в найкоротші терміни, тому що за період весни, там виріс цілий курган зі сміття.

17.05.2020, 08:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2020, 08:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.05.2020, 11:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.05.2020, 11:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь