Звернення № 9470

#9470 створено 15 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Шевченка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.422277409947, 30.287350130238
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2020

В РОБОТІ

Звалище будівельного і побутового сміття

15.05.2020, 10:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2020, 10:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2020, 13:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2020, 16:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь