Звернення № 9466

#9466 створено 15 Травня 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.619745443749, 30.247184986001
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2020

В РОБОТІ

Огромная свалка. Кто-то специально выкапывает ямы для мусора. Одежда, сантехника, стройматериалы, мебель...
У дороги в сторону Гостомеля немного убрали, но если съехать с дороги и проехать немного вглубь, так и фуры не хватит чтобы все вывести.

15.05.2020, 10:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2020, 10:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2020, 13:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2020, 17:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.06.2020, 10:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено повторно до Ірпінської міської ради ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь