Звернення № 9459

#9459 створено 15 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Бахмут, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.587309818996, 37.953847395256
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2020

ВИКОНАНО

У зоні відпочінку, біля балки, по якій протіка т.зв. ”річка Вонючка” розташовано стихійне звалище будматеріалів та іншого сміття.

15.05.2020, 10:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2020, 10:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.05.2020, 09:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.05.2020, 10:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Бахмутської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано Бахмутською міською радою у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.05.2020, 15:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Інформація Бахмутської міської ради (додається). Після вирішення питання Вас буде поінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.06.2020, 09:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За додатковою інформацією Бахмутської міської ради (додається) сміттєзвалище ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.06.2020, 00:57 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано швидко і якісно.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником