Звернення № 9457

#9457 створено 15 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Камплиця, Харківська область, Україна, 63436
Координати сміттєзвалища: 49.670848, 36.432868
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2020

В РОБОТІ

Директору Дапартамента екології та природних ресурсів
Харківської облдержадміністраці
Власенко Лариси Олександрівни
м.Харків, пр. Тракторобудівників, б.90,кв.125
ЗАЯВА
Згідно Закону України "Про звернення громадян" прошу вжити заходи з ліквідації сміттєзвалищ у лісі, які розташовані у Харк.обл., Змієвському р-н, с. Дачне, залізнична станція Буд.Відпочинку, орієнтовно у яру біля місця мешкання лісника та вздовж узбережжя річки С.Донець, поблизу баз відпочинку та таборів. Лісник мешкає поруч із смітниками та бездіє. Порушуються правила екологічної безпеки.
Вимагаю:
Ліквідувати сміттєзвалища. Встановити сміттєві баки та вивозити сміття 1 раз на тиждень у період літнього відпочинку.

15.05.2020, 10:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2020, 10:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.05.2020, 10:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2020, 10:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь