Звернення № 9453

#9453 створено 15 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Кам'янка, Харківська область, Україна, 63352
Координати сміттєзвалища: 49.278910111486, 35.396656930316
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня! сміттєзвалище під лісом. Переважно пластик

15.05.2020, 10:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2020, 10:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.05.2020, 11:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2020, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь