Звернення № 9411

#9411 створено 12 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Восьмиквартирна, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.839265630907, 37.576957382262
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Червня 2020

В РОБОТІ

Біля смітника накидані старі вікна. Прошу це прибрати

12.05.2020, 16:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.05.2020, 16:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.06.2020, 10:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.06.2020, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення за належністю надіслано до виконавчого комітету Слов’янської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається без додатків). Інформація виконавчого комітету Слов'янської міської ради (додається). Після вирішення питання Вас буде поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь