Звернення № 9389

#9389 створено 12 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Кузнецова, Городок, Рівненська область, Україна, 35331
Координати сміттєзвалища: 50.68194942976, 26.188673973193
Відповідальний: Рівненська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Звалище побутових відходів, яке безпосередньо контактує з поверхневими водами р. Устя, орієнтовний розмір 4х10 м

12.05.2020, 17:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.05.2020, 17:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.05.2020, 15:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.06.2020, 16:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Звернення розглянуто


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.06.2020, 01:26 Спростування виконання Заявником.

Насамперед дякую за роботу тим людям, котрі працювали із цією заявкою. Стосовно стихійного сміттєзвалища - відходи досі не вивезені на звалище. Навпаки - їх просто згорнули далі в річку, відходи тепер не гіркою, а розмазані по ділянці. На момент звернення виглядало, що деякі несвідомі мешканці забруднюють місцевість, де ростуть їхні діти.., котрі переймають таку ж варварську поведінку. Зараз вже сільрада показала певне дикунство та ігнорування водоохоронного законодавства, зокрема ст.89 ВКУ

Статус: Відхилено Заявником