Звернення № 9362

#9362 створено 7 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Молодіжна, Бережки, Рівненська область, Україна, 34160
Координати сміттєзвалища: 51.535514, 26.612845
Відповідальний: Рівненська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

люди планомірно вивозять сміття(хоче ця зона не разується для відходів) місце влада нічого не робить, аби прибрати це все. і не карає нікого!

07.05.2020, 16:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2020, 16:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2020, 12:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.06.2020, 18:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Звернення розглянуто


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.06.2020, 21:32 Спростування виконання Заявником.

місцева влада проігнорувала звернення, нічого не збирається робити. Прошу прийняти міри!!!

Статус: Відхилено Заявником