Звернення № 9357

#9357 створено 7 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Сади "Хартрон", Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.198893854469, 36.25561773777
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2020

ВИКОНАНО

Поряд із зупинкою під назвою ”Хартрон” є скупчення сміття

07.05.2020, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2020, 14:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.05.2020, 10:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.05.2020, 10:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Дергачівської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.05.2020, 13:01 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником