Звернення № 9355

#9355 створено 7 Травня 2020

16

Небезпечні - Змішані

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.203715628081, 24.312872886658
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2020

В РОБОТІ

На березі Чорної тиси несанкціоноване сміттезвалище

07.05.2020, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2020, 14:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2020, 08:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.05.2020, 16:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 19.05.2020 № П-041/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь