Звернення № 9339

#9339 створено 6 Травня 2020

4

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Садова, Затишне, Київська обл., Україна, 08342
Координати сміттєзвалища: 50.279609839307, 30.872709900141
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Червня 2020

В РОБОТІ

В селі Затишне відсутній вивіз твердих побудових відходів, що призводить до створення сміттєзвалищ або спалювання сміття. На сьогодні в центрі села встановленно два контейнера для збору скла та пластику, але відсутні контейнери для твердих побудових відходів. Також жителі села в 2019 році підписали угоди для вивозу сміття з ФОП Коцар А. П. Але внаслідок того, що Ревненська сільська рада не облаштувала майданчик для контейнерів, не встановила контейнери для твердих побутових відходів, вивіз твердих побутових відходів відсутній. На сьогодні в селі проживає більше 200 чоловік, які не мають змоги вирішити питання цивілізовано, кожен день утворюються відходи, які ми не маємо змогу, сплативши кошти, утилізувати. Ми маємо докази, що неодноразово зверталися письмово та усно до голови Ревненської сільської ради. Просимо втрутитися в ситуацію та посприяти вирішенню питання вивізу твердих побутових відходів з с. Затишне Бориспільського району.

06.05.2020, 10:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.05.2020, 10:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.05.2020, 10:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2020, 16:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь