Звернення № 9295

#9295 створено 4 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Магістральна вулиця, 12, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
Координати сміттєзвалища: 49.641554941186, 34.528196901028
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Прошу ліквідувати стихійне сміттєзвалище. Сміттєвоз їздить в нашу місцевість,але графік не є зручним ,а сміттєві баки відсутні.Тому сміттєхвалища поповнюються. Прогулянка з дитиною стає небезпечна. І навіть по центральним вулицям відсутні сміттєві урни. Ідучи по вулиці нікуди викинути упаковку з морозива чи цукерки.

04.05.2020, 09:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.05.2020, 09:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено