Звернення № 9237

#9237 створено 1 Травня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Парусний провулок, 8, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.481337314783, 34.905687153323
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Травня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня!

Біля багатоквартирних житлових будинків по пров. Парусному, 6 і 8 і вул. Гідропарковій, 1 в м. Дніпро знаходиться окраса нашого мікрорайону – Діївські плавні.

Це ліс з багатьма стежками, які ведуть до водойми. В лісі є рови, по деяких з них вода біжить до водойми.
Біжить, омиваючи купи сміття, зкинуті несвідомими громадянами.

Біля входів до лісу немає контейнерів для сміття, які на думку мешканців мікрорайону вкрай необхідні. На стежках немає урн.

Рови не облаштовані бетонними стінками. Сміття накопичувалось в них роками – можна побачити, як воно розташовано шарами у природніх бокових стінках ровів.

14 і 20 квітня 2019 року місцеві мешканці провели на означеній ділянці суботники. Люди прибирали впродовж 6-8 годин. Було винесено багато сміття, але врешті решт стало зрозуміло, що без спеціальної техніки там не впоратись.

Крім того, в лісі було знайдено безліч використаних шприців і ампул.
Шприци були розкидані вздовж стежок біля паркану стоянки, яка розташована за будинком по вул. Гідропарковій, 1.
І звідти в бік водойми – на різних галявинках.

Деякі шприци були встромлені голками догори.

У зв’язку з вищеозначеним, мешканці ж/м Парус-1,2 м. Дніпро дуже просять допомогти у вирішенні означених проблем:

1) Якщо можливо, посприяти встановленню контейнерів для сміття на входах в ліс і урн – на стежках.

2) Вичистити рови спеціальною технікою або вжити інших заходів для збереження чистоти означеної ділянки.

3) Посприяти тому, аби була проведена ревізія території Діївських плавнів (хоча б ділянки, яка знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків), і щоб перевірена територія була приведена до належного стану.

4) Вжити всіх необхідних заходів для збереження чистоти на вказаній ділянці (від входу до лісу – і до водойми).

Дуже сподіваємось на професійну допомогу.

Дякую!

01.05.2020, 07:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.05.2020, 07:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.05.2020, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.05.2020, 17:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Наталіє Євгенівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника