Звернення № 9204

#9204 створено 29 Квітня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Горького, 5, Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08131
Координати сміттєзвалища: 50.402375482489, 30.359596610069
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Травня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище з буд матеріалів та побутового сміття яке планують зарити під фундамент будинків наступної черги ЖК згідно планування від самого де.

Це єдине місце в окрузі, де можна погуляти з сімєю чи вигуляти домашніх улюбленців; а також це місце де до сих пір продивають дикі тварини та пташки.

29.04.2020, 16:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.04.2020, 16:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.05.2020, 11:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.05.2020, 11:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь