Звернення № 9193

#9193 створено 28 Квітня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.137525627742, 35.108156919741
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Травня 2020

ВИКОНАНО

Прошу звернути увагу. Організовано стихійне сміттезвалище на узбережжі річки Дніпро , територія межує з межами природозаповідного фонду.

28.04.2020, 14:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.04.2020, 15:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.04.2020, 14:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.05.2020, 14:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Анастасіє Сергіївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.05.2020, 14:10 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую за співпрацю!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником