Звернення № 9187

#9187 створено 28 Квітня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Владислава Зубенка, 17, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.009909102791, 36.326060146039
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Травня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Влаштовано сміттєзвалище поблизу болота навпроти пункту ДСНЧ за адресою Вл. Зубенка, 4. Мешканці викидають різне сміття.

28.04.2020, 15:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.04.2020, 15:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.04.2020, 14:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.04.2020, 14:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.05.2020, 20:05 Спростування виконання Заявником.

Сміття було попалене, усюди залишки розплавленого пластику та тканини. Повно скла та будівельного сміття. Також валяються гілки дерев. Власники гаражів поруч продовжують викидати сміття у цьому місці.

Статус: Відхилено Заявником