Звернення № 9179

#9179 створено 27 Квітня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця 2 Садова, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.464302778092, 30.577408075333
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 27 Травня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Добрий день.
Взодвж річки кучі будівельного та побутового сміття

27.04.2020, 15:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.04.2020, 15:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.05.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено