Звернення № 9148

#9148 створено 27 Квітня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Жовтнева вулиця, Південне, Харківська область, Україна, 62461
Координати сміттєзвалища: 49.895904432489, 36.064809475038
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Травня 2020

ВИКОНАНО

Просимо звернути увагу і вжити заходів щодо знешкодження стихійного сміттєзвалища, що виникло на території, що прилягає до Південноміського цвинтаря (закритого), паралельно до вул. Соборна на межі тер. м. Південне і с. Березівка

27.04.2020, 16:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.04.2020, 16:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.04.2020, 12:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.04.2020, 12:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської районної державної адміністрації та Південній міській раді Харківського району Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.05.2020, 15:50 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником