Звернення № 9107

#9107 створено 28 Квітня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Цвіткове, Миколаївська область, Україна, 56443
Координати сміттєзвалища: 47.628676, 31.185808
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Травня 2020

ВИКОНАНО

с.Цвіткове вул.Північна несанкціонне сміттєзвалище площею більше гектара знаходиться за 20 метрів від житлових будинків і забруднює довкілля.

28.04.2020, 15:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.04.2020, 15:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2020, 14:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2020, 14:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваші звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 47.628676, 31.185808.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Прибузькій об’єднаній територіальній громаді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області, за результатами розгляду звернення, на адресу голови Доманівської райдержадміністрації та голови Прибузької об’єднаної територіальної громади направлені приписи щодо приведення території до належного санітарного стану.
За інформацією Прибузької об’єднаної територіальної громади, станом на 29.04.2020 сміттєзвалище ліквідовано. Серед населення проводиться роз'яснувальна робота щодо недопущення скидання сміття у непризначених для цього місцях та надаються роз'яснення про відповідальність за порушення законодавства. На місці встановлено попереджувальні знаки.
Відповідно до статей 15, 19 Закону України «Про звернення громадян» повідомляємо, що Ви маєте право оскаржити до суду в установленому чинним законодавством порядку дії облдержадміністрації за результатами розгляду Вашого звернення.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.05.2020, 19:59 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником