Звернення № 9102

#9102 створено 24 Квітня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.228016946288, 28.62610659477
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Травня 2020

ВИКОНАНО

В радіусі 50 метрів від точки що я вказав декілька стихійних звалищ. Хтось вивозить відходи автосервісу.

24.04.2020, 10:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.04.2020, 10:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.04.2020, 11:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.04.2020, 17:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 24.04.2020 за № 9102 з приводу стихійних сміттєзвалищ, які знаходиться в лісі поруч з селом Зарічани в радіусі 50 метрів від наступних координат: 50.228016946288, 28.62610659477 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до ДП «Зарічанське лісове господарство» та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.05.2020, 08:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 24.04.2020 за № 9102 з приводу стихійних сміттєзвалищ, які знаходиться в лісі поруч з селом Зарічани Житомирського району Житомирської області в радіусі 50 метрів від наступних координат: 50.228016946288, 28.62610659477 та інформує.
Відповідно до листа ДП «Зарічанське лісове господарство» Житомирського району Житомирської області від 29.04.2020 за №176 було вжито невідкладні заходи та ліквідовано вказані сміттєзвалища.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного веб-сервісу «Інтерактивна мапа» Мінекоенерго України.
Додаток: на 1 арк.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.05.2020, 21:22 Підтвердження виконання Заявником.

За вказаним місцем сміття прибране. Дякую. На відстані 50-100 м від цього місця ще 3 стихійних звалища, одне біля одного. Невже люди, які їхали на це місце, не побачили? Тому додаю ще декілька запитів.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником