Звернення № 9091

#9091 створено 23 Квітня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.742147487804, 28.523139059544
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Травня 2020

ВИКОНАНО

в с. Кропивня (за межами населеного пункту) Хорошівського району Житомирської області на польовій дорозі, яка пролягає між земельними ділянками сільськогосподарського призначення приватної власності (кадастрові номери: 1821183000:05:002:0332, 1821183000:05:001:1534) невідомими особами, приблизно 20-22 квітня 2020 року, було скинуто чотири вантажівки «львівського» сміття, орієнтовною протяжністю 120 метрів.

23.04.2020, 09:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.04.2020, 09:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.04.2020, 12:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.04.2020, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 23.04.2020 за № 9091 щодо вивезення невідомими особами чотирьох машини львівського сміття орієнтовною протяжністю 120 метрів на польовій дорозі за межами села Кропивня Хорошівського району за наступними координатами: 50.742147487804, 28.523139059544 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Хорошівської РДА, Кропивнянської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.05.2020, 17:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало інформацію від Хоррошівської РДА про ліквідацію даного сміття.
Таким чином просимо підтвердити виконання Вашого звернення.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.05.2020, 23:59 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником