Звернення № 9089

#9089 створено 23 Квітня 2020

53

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.271862652934, 29.966300196884
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Травня 2020

В РОБОТІ

В с. яблунівка, Макарівського району, стихійне сміттєзвалище існує багато років. Місцева влада нічого не робить, оскільки воно знаходиться на території розпайованих земель.

23.04.2020, 09:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.04.2020, 09:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.04.2020, 16:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2020, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю


Документи:

Статус: Надано відповідь