Звернення № 9078

#9078 створено 23 Квітня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Любарська, 7А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.421539, 30.620501
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 23 Травня 2020

НЕ ВИКОНАНО

свалка ёлок, упакованных в пластик

23.04.2020, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.04.2020, 09:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.05.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено