Звернення № 8355

#8355 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Покришева, 49К1, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.67685, 32.62013
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

Вот такая у нас экологически чистая область

26.03.2020, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.04.2020, 11:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні