Звернення № 8354

#8354 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.617659, 30.407037
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

Сміття на обочині, рів біля дороги, зправа якщо їхати на звалище

26.03.2020, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.03.2020, 12:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні