Звернення № 8353

#8353 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Космач, Івано-Франківська область, Україна, 78640
Координати сміттєзвалища: 48.332988, 24.81597
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

У селі Космач директор комунального підприємства "карпати-кпб" Микола Линдюк відмовляється забирати від жителів тпв мотивуючи відмову відсутністю договору. Такі дії обов'язково приведуть до екологічної біди. люди почнуть викидати сміття у річки.

26.03.2020, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця