Звернення № 8352

#8352 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.662763876367, 32.668357975781
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

територія колишнього заводу склотари.

26.03.2020, 15:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця