Звернення № 8350

#8350 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 104A, вулиця Потьомкінська, 104А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.650575470037, 32.60467344895
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

Занедбана будівля біля якої виникло стихійне звалище. Поблизу розташовані 2 школи.

26.03.2020, 15:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця