Звернення № 8349

#8349 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.314417529678, 25.872726626694
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

Додатково повідомляю що за два метри від незаконного смітника протікає р.Сторожинець яка за 500метрів впадає в р.Прут,а за 100 метрів по течії Прута водоканал качає воду на м. Чернівці.Робіть висновки що п’ють Чернівчани і звідки ріст онкології в державі.Це бездіяльність!!!

26.03.2020, 15:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця