Звернення № 8347

#8347 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Новий Світ, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.724848085437, 23.936964645982
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

По данному місці м.Пустомити вул. Садова (Парцеляція) ГО ”Пустомити ОН-ЛАЙН” опублікували відео https://www.facebook.com/pustomyty.online/videos/562175194419772/ де був спійманий місцевий мешканець під час викидання сміття. Перевіривши особисто місце, виявив стихійне сміттєзвалище. Прошу вжити заходів. Дякую. Залишаю фото.

26.03.2020, 15:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця