Звернення № 8346

#8346 створено 26 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.314367583733, 25.872748084366
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Квітня 2020

В РОБОТІ

Шановні співробітники служби!Закрийте нарешті цей смітник!Залишаю вже третє звернення,результату немає!Смітник знову горить надсилаю вид з вікна на пожежу.Прийміть нарешті жорсткі міри!

26.03.2020, 15:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.03.2020, 15:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця