Звернення № 8343

#8343 створено 25 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.326873, 30.505239
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 24 Квітня 2020

НЕ ВИКОНАНО

незаконне сміттєзвалище: будівельне та побутове сміття, ртутні лампи

25.03.2020, 15:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.03.2020, 15:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено