Звернення № 8342

#8342 створено 25 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Степана Бандери, Передівання, Івано-Франківська область, Україна, 78140
Координати сміттєзвалища: 48.711406315184, 25.637811817123
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Квітня 2020

НЕ ВИКОНАНО

В с. Передівання місце жителі утворили стихійне сміттєзвалище на березі р.Дністер.
Звалище знаходиться в близький відстані від річки Дністер. На відстані 200м!
При піднятті рівня води сміття попадає в річку.

25.03.2020, 15:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.03.2020, 15:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено