Звернення № 8337

#8337 створено 25 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.944746349569, 31.949400901794
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Квітня 2020

В РОБОТІ

Вісім сміттєзвалищ, один за одним звалені кучі різного сміття понад дорогою (неасфальтованою) до річки починаючи від новобудови за адресою вул.Озерна 47 і до самої річки. Декілька з них поодаль від дороги, можуть бути не видно з дороги за кущами.

25.03.2020, 15:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.03.2020, 15:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.04.2020, 11:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.04.2020, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища вздовж дороги по вул. Озерній, 47, м. Миколаєва, за координатами 46.944746349569, 31.949400901794.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області за результатами розгляду Вашого звернення, на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Заводського району направлені приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради, станом на 09.04.2020 підрядною організацією адміністрації Заводського району на вказаній у звернені території за житловими будинками по вул. Озерній, № 47, несанкціоновані сміттєзвалища ліквідовано.
Відповідно до статей 15, 19 Закону України «Про звернення громадян» повідомляємо, що Ви маєте право оскаржити до суду в установленому чинним законодавством порядку дії облдержадміністрації за результатами розгляду Вашого звернення.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.04.2020, 23:57 Спростування виконання Заявником.

Головне сміттєзвалище прибрано, закидано землею, але ті, що поодаль, далі цією ж дорогою, через метрів 10 не прибрано, і ще через метрів 10 не прибрано, і ще, і ще.

Статус: Відхилено Заявником

26.05.2020, 08:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради, спеціалістами адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, факт існування несанкціонованого сміттєзвалища за вище вказаними координатами підтверджено. Проведено роботу з головами ОСББ та керівниками житлово-комунальних підприємств щодо недопущення скидання сміття на зазначеній території. За вище вказаними координатами на початку лютого 2020 року підрядною організацією адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради частково ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище.
Вказане у зверненні сміттєзвалище включено до графіка з ліквідації стихійних звалищ та буде вивезено у червні 2020 року.
Ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Статус: Надано відповідь