Звернення № 8334

#8334 створено 25 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.266007, 30.311941
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Квітня 2020

В РОБОТІ

Вивезіть сміття, щоб купа не збільшувалась

25.03.2020, 15:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.03.2020, 15:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.03.2020, 12:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.04.2020, 11:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Васильківської райдержадмністрації


Документи:

Статус: Надано відповідь