Звернення № 8332

#8332 створено 25 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Київ-Дніпровський, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.461113, 30.595833
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 24 Квітня 2020

НЕ ВИКОНАНО

великі купи сміття при стежив до станції Київ-Дніпровський

25.03.2020, 15:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.03.2020, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено