Звернення № 8330

#8330 створено 24 Березня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Волошкова, 17, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51909
Координати сміттєзвалища: 48.501074, 34.630581
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Квітня 2020

В РОБОТІ

г.Каменское, Днепропетровская обл. (Балка напротив стадиона Победы между ул. Алтайской, пр. Аношкина и переулком 2 маршевым).

Вся територия засыпана отходами строительства, бытовыми отходами; зловонный запах из коллектора; куча поломанных деревьев и сухостоя...

Погребняк Анна Владимировна

24.03.2020, 09:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.03.2020, 09:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.03.2020, 12:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні